Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy óvónőnek mennyit kell...

Egy óvónőnek mennyit kell tanulni? És egy fogászati asszisztensnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
a fogászatiról tudnék csak mesélni, de annak ne menjél, mert a szakma túltelített és nem fizet jól. kivéve ha egy magánrendelőben tudsz munkát szerezni és ki kell tűnnöd a többi asszisztens közül(gondolok itt arra, hogy oda-vissza kell tudnod az összes páciensnek a kezelését, még mielőtt a fogorvos kérné vmelyik fúrót, már a kezébe kell nyomnod stb). nehézségileg nem egy bonyolult szakma, csak jól kell tanulni. amire nagyon rá kell feküdni az az anatómia(főleg a részletes fej) és a szaktantárgyak.
2012. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem pont azt mondta a fogorvosom, hogy a fogászati asszisztens hiányszakma, sőt egy csoporttársamnak is ugyan ezt mondta egy másik fogorvos :D Amúgy én még csak az első félévvel végeztem és elég nehéz volt, minden tantárgyból zh, ami 50% felett kettes :P Kíváncsi vagyok milyen lesz a folytatás, mert eddig még úgy konkrétan fogászattal kapcsolatos tantárgyunk nem is volt...
2012. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Ne az alapján mérlegelj, hogy melyiknek mennyit kell tanulni... Én óvónőképzős vagyok, alapvetően nyilván nem egy BME, de azért rendesen kell tanulni itt is, főleg, mivel nálunk 4,3as kreditindextől jár ösztöndíj, sokkal durvább az osztályzás, mint máshol, stb...pont azért, mert relatíve azért könnyen elvégezhető :) a ponthatár tuti ugrani fog egy kicsit, mert az a cél, hogy néhány év alatt annyira az egekbe szökjön, hogy gyakorlatilag teljesíthetetlen legyen-valahogy ki kell szórni a retardáltakat és a lustákat, akik csak azért jönnek ide, mert nem kell tanulni meg könnyű bekerülni. Szóval ha ezért jönnél ide, akkor légyszíves ne tedd, így is van elég szégyellnivalója a pedagógusoknak, mellesleg úgyis kihullasz már az első félév után. Köszi!
2012. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!