Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanulhatnék meg zongorá...

Hogyan tanulhatnék meg zongorázni otthon?

Figyelt kérdés

interneten beírom, hogy "online zongoratanulás", és vagy fizetős, vagy tiszta baromság.valami olyan oldal, módszert írjatok már le, amivel tényleg gyorsan és jól tudok megtanulni zongorázni.csak ne legyen fizetős!

előre is köszönöm!!!


2012. jan. 25. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
ja..és meg egy kérdése.:tudnék-e olyan programmal csinálni olyat, hogy a szintetizátort rákötöm a gépemre, és úgy zongorázok(és kiírja milyen hangokat ütöttem le)?
2012. jan. 25. 18:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból olyan a szintim, hogy kimutatja mit ütök le... habár már vagy 4-5 éve nem használom, mer abba hagytam
2012. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ó, figyelj, sokkal hamarabb megtanulsz zongorázni egy taqnárral, mint béna számítógépes programokkal. Tanár meg csak van arrafele...://
2012. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van.:p
2012. máj. 24. 17:25
 5/5 anonim válasza:
Én még nem láttam olyan szintetizátort, ami nem írná ki, milyen hangot ütök... De nem lehet szintin tanulni amúgysem, mert én 2. évben már olyanokat játszottam, amit csak igazi zongorán lehetettt játszani. :)
2012. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!