Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet hatékonyan felkészü...

Hogy lehet hatékonyan felkészülni a szóbelire?

Figyelt kérdés
Ti hogy készültök rá?
2009. máj. 29. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem, de az én módszerem az volt, hogy minden tételt én, saját magam egyedül dolgoztam ki ez által az én gondolatrendszeremnek megfelelően volt megírva. Aztán minden tételt 2x elolvastam és megpróbáltam visszamondani magamnak, barátnőnek, anyukának, tükörnek ami kéznél volt. Nem gond ha nem megy tökéletesen, ami kimaradt megnézegeted, átgondolod és hidd el meg fog maradni! Az is egy jó módszer, ha újra leírod a tételeket, vagy megpróbálsz jegyzetet készíteni magadnak minden tételből. Én így tanultam és két ötös emelt érettségim van:) Sok sikert!
2009. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, és gratulálok!
2009. máj. 29. 17:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Van még valamilyen hasonló jó tanács?
2009. máj. 30. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy?
2017. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!