Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinusos kereskedelem és...

Corvinusos kereskedelem és marketing szakosok! Hány ponttal jutottak be az egyetemre?

Figyelt kérdés

Miből tettetek emelt szintű érettségit? 451 pont hogy jöhet össze, mikből érdemes 'jónak' lenni?

Előre is köszi:)


2012. jan. 27. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem kermarkos vagyok, de G karos, ismerek néhány kermarkosat és kb ugyanazt tanuljuk. a középsuliból kb egyedül a matek jön jól, nem árt, ha tudsz deriválni. Én spec angolból emelt szintűztem múlt évben, és a metek közepemet számíttattam még be.

De már 500 pontos rendszer van, nem árt 2 emelt szintű, de az államilag támogatottra most tuti nem 451 lesz a határ, 1: 500 pontos rendszer, 2: államilag támogatott helyek csökkentése. ha államira akarsz menni, kb 490es határra számíts.

2012. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáteszek, hogy nemzetközi gazdálkodásos vagyok. az angol emeltem 92%os lett, a matek közepem 98%, így voltam a ponthatár felett 1 ponttal, de ez ebben az évben tuti kevés lenne.
2012. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom már nem lesz államin csak önköltségesen kermark
2012. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ajajjj, ezek nem túl jó hírek...én matekból nem vagyok fényes, most félévkor 4-es lettem, de eddig többnyire 3-mas voltam. Töriből viszont emelt szintűzni fogok, azt nagyon szeretem és tudom is, angol is jól megy, megpróbálkozom abból az emelt szintűvel, és ezeket szeretném beszámítattni. Vélemények az egyetemről? :) Tényleg a Corvinusos diploma ér a legtöbbet?
2012. jan. 27. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Én a Corvinuson vagyok, úgyhogy kicsit elfogultan mondom, hogy ja, a Corvinusos :D De leginkább azért, mert ide a legjobbak jutnak be. És ők teljesítenek a legjobban. Viszont a BGFes diploma kb ugyanannyit ér.

A töri tantárggyal semmire, egyáltalán semmire nem mész az egyetemen. Mármint felvesznek, izé, de nem fogod használni. ha 3as voltál matekból eddig, és nem is lesz támogatott hely kermarkon, hát, én azt ajánlom gondold ezt még át. :S

2012. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a közgázon nagyon de nagyon sok minden a matekra épül.
2012. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt én értem, de én a dolog marketing részével szeretnék majd foglalkozni. Tudom, hogy egy ideig matek lesz (makro, mikro), de én nem feltétlenül a közgazdásznak szeretnék menni...külföldi egyetemek között néztem a Fashion Marketing részét, nagyon megtetszett és érzek magamban annyi ambíciót, hogy megpróbáljam :)4,9-es félévi átlaggal zártam most, matek 4-es egyedül :) szóval reménykedem :D
2012. jan. 28. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!