Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az idén lehet majd orvosira...

Condor68 kérdése:

Az idén lehet majd orvosira (Debrecenben) részösztöndíjas továbbtanulásra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egyértelmű számomra, hogy csak államilag támogatott és költségtérítéses formában lehet, vagy részösztöndíja formában is van lehetőség felvételizni. Hol kaphatok megbízható infót és a felvételi lapon hogyan kell ezt jelölnöm, a "K" formán belül?
2012. jan. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
felvi.hu -n ? ott nincs leírva? vagy nézted már?
2012. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott néztem igen és sajnos nem egyértelmű, hogy csak önköltséges formában indul e, az államin kívül, vagy részösztöndíjas formában is. Ráadásul a jelentkezési lapon is csak "K"-ként tudom jelölni, ami mindkettőt jelentheti. Kusza ez most...
2012. jan. 28. 16:35
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben meg is találtam a választ:


[link]


De a jelentkezési lap még mindig nem világos :(

2012. jan. 28. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig felvin fent van...

[link]

2012. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, de ezt már sokszor átolvastam. Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus szakok szerepelnek benne, általános orvos nem. És a jelentkezésnél is jelöld hogy "K". Ez a költségtérítést is, és a részösztöndíjat is jelenti. Ezért mondom, hogy nem egyértelmű! Majd a szerződéskötéskor kell nyilatkozni, hogy akkor melyiket is választod... vicces.
2012. jan. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!