Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó gépészmérnöknek lenni, be...

Jó gépészmérnöknek lenni, be lehet futni lehet nagy karriered is, sok pénzt kaphatsz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy jó mérnök lenni,jól látok térben,jó vagyok matekból s fizikából,milyen az elhelyezkedés,gyorsan lehet munkát kapni

2012. jan. 31. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen idegen nyelveken beszélsz?
2012. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Annyit tudok hogy az elhejezkedési a BME-n idő Átlagba -2 hét azaz nem fejezik be az egyetemet de már munkába álltak.
2012. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Előző válaszoló vagyok elirtam a választ.

Ha jo vagy fizikábol segithetnél nekem ebben a kérdésben: Hogy kell megoldani ezt a fizika feladatot? (Moór Ágnes példatára *282 feladat)

2 perce tettem fel

2012. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gépészmérnökként nagyon jó elhelyezkedési lehetőségeid lesznek, a mérnöki órabérek pedig igen csak magasak! :D

Nem véletlen lettek megnövelve ennek a szaknak is az államilag támogatott keretszáma, amég sok másikat szinte lenulláztak.

Híres nem leszel, a TV-ben nem fognak mutogatni, de kényelmes és HASZNOS munkával elég jó fizetés mellett dolgozhatsz. És nem veszi el minden időd a munka. Ez jó karriernek számít? :D

2012. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy 17:16-os, hogy csinálod, hogy nem látszik a "hasznosan válaszol" százalékod? Csak tán nem valami admin vagy itt?
2012. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsónak: vagy talán ez volt az első válasza


és egyetértek az előző válaszolókkal: jól el lehet helyezkedni, elég jó fizetésed lesz (persze ez nagyban függ a cégtől is ahol dolgozol).

ha tényleg jó vagy akkor be lehet futni nagyon nagy karriert, de erről (egyelőre) kár beszélni, ez még nagyon messze van

2012. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás nélkül nem sokra mész ebben a szakmában sem.
2012. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. febr. 1. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!