Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha csúsznátok 2 évet a fősuliv...

Ha csúsznátok 2 évet a fősulival, és emiatt az utolsó év 600 ezerbe kerülne, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hagynátok a fenébe, vagy már csak azért is megcsinálnátok? ( Nem tudom honnan szednék 600 ezret,valószinűleg ki kéne mennem külföldre megszedni magam és addig halasztani. De megér ennyit?)
2012. febr. 1. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj most ez függ attól, hogy milyen szakon vagy, később el akarsz e helyezkedni konkrétan azzal a végzettséggel. Bár gondolom igen, mivel azért csinálod.

Én kifizetném, bár nem külföldre mennék dolgozni, hanem itthon, valószínűleg én is halasztanék addig.

(Bár suli mellett is lehet dolgozni esetleg, tehát első félévre összeszedem, utána a másodikra meg már lehet csak suli mellett.)

Mert gondolj bele, már így is mióta jársz fősulira, ha elfogyott az állami féléved, akkor az már 6 év... plusz még ha halasztasz, még egy év, aztán még egy év mire elvégzed...

2012. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifizetném zsebből. Pont annyi van a bankszámlámon. Ha nem lenne, akkor kérnék kölcsön rokonoktól, akiknek már mi is adtunk hasonlóan nagy összeget kölcsön, amikor szükségük volt rá. Ha nekik sem lenne, akkor fél év passzív, és megkeresném.
2012. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én áttetetném magamat levelezőre és megkeresném mellette az árát. Ha kimész külföldre megkeresni azt az összeget, hidd el utána nem fogsz tudni és elképzelhető, hogy nem is akarsz majd tudni visszazökkenni a tanulásba. Legvégső esetben marad a diákhitel, de én inkább levelezőre mennék, ha lenne esélye, hogy megtudom keresni rá azt az összeget.
2012. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam,hogy átmegyek levelezőre,de megtudtam,h a levelező havonta egyszer 1 hét h-p-ig reggeltől estig. Na már most hol találok olyan munkahelyet ami elenged havonta 1 hétre?? Sehol..:S

amúgy meg diákhitelből élek,tehát az a havi 40 a kajára meg számlára kell,abból nem tudnám fizetni.

köszi az eddigi válaszokat!

amúgy elég nehéz a fősuli,azért csúsztam. 1-1-tantárgy nem lett meg és máris :(

2012. febr. 1. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!