Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlanátok...

Milyen szakmát ajánlanátok (15/f)? (lent)

Figyelt kérdés

Rajzból dicséretes ötös vagyok/voltam, szeretek is rajzolni, nyelvekből is jó vagyok, az informatika is jól megy, de az a probléma vele, h kell hozzá matematikai tudás is és matematikából elég gyenge vagyok:/

Rajztanár nem szeretnék lenni és nem tudom, h milyen fix fizetésű rajz szakma van amit szeretnék is. Szeretek egyedül/kis tömegben, megszokott emberek mellett dolgozni, szeretek a kezemmel alkotni...hajlékony vagyok(lábamat a nyakamba teszem stb), de testnevelésből hármas vagyok mivel nem jó a fizikumom, gyönge a tüdőm(a mellkasommal van valami amit műteni kéne...). Az embereknek szoktam tanácsokat adni olyan dolgokkal kapcsolatban is amit én még nem éltem meg, könnyen szót értek velük, sőt, néha manipulálom is őket, de csak, ha a szükség úgy kívánja, fizikailag ápolni az embereket nem szeretem. Szeretem a tudományt(fekete lyukak, kozmosz, géntudomány stb), de sajnos(ahogy fent is írtam) matematikából gyenge vagyok.

Köszönöm a segítséget!


2012. febr. 5. 19:10
 1/9 10inchhero ***** válasza:
kicsit gyúrj rá a matekra és mérnök lehetsz, nem is akármilyen :D
2012. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos küszködök a matekkal és már azt is felvetették, h kivizsgálnak, h van e vmi "agyi hiányosságom"(fogyi vagyok e) matek téren...pedig gimnazista vagyok:/

Pedig az alapvető logikámmal nincs baj. A számolás, a terület-, kerület számolások mentek csak a gimis matek nem...de az is igaz, h emelten tanuljuk, de a humán tárgyakhoz elég, ha megcsinálom a házit(van amihez az se kell) és ötös, de a reál az problémás...élen matek-fizika.

2012. febr. 5. 19:58
 3/9 A kérdező kommentje:
De azért köszi:D...az a vicces, h apám rossz rajzos, de a mérnöki rajz ment neki:D
2012. febr. 5. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
szard le a matekot én is ezt tettem mégis élek még
2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, nem is érdekel a matek, de azért jó lenne, ha nem buknék meg.
2012. febr. 11. 12:18
 6/9 anonim válasza:
Légy grafikus, valami, aki olyanokkal foglalkozik, mint rajzfilm-figurák rajzolása, vagy legyél cukrász, ott is szükség van a képzelőerőre.
2014. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod...bár már 18 vagyok. És tudod mi a vicces? Most épp grafikusnak tanulok, és először cukrásznak mentem volna, de szerencsére valami hiba történt így nem vettek fel. 3 év után egy cukrász szakma helyett 4+1 év érettségi+grafikus szakma+ ECDL+ emelt szintű angol nyelvvizsga és talán közép szintű német is becsúszhat? Azon gondolkodom, hogy HA úgy döntenék, hogy tovább megyek fősulira vagy egyetemre, akkor merre lenne ajánlatos menni?
2014. szept. 20. 00:11
 8/9 anonim válasza:
Nekem meg még több bajom van a tovvábtanulásal egyetemre akarsz menni vagy szakmát tanulni vagy már meg csináltad xD
2014. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Segitesz
2014. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!