Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék rendezvény szervezés...

Yirayia kérdése:

Szeretnék rendezvény szervezést tanulni, viszont most érettségizős osztályba járok (10. D) ismertek olyan sulit ahol elég csak 8 vagy 9 általános?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kell, hogy ábrándítsalak, a rendezvényszervezéshez kell a középiskola. A kulturális rendezvényszervező 52-es szakképesítés, a rendezvény- és konferenciaszervező 54-el kezdődik. Ha csak nyolc általánosod van, akkor legfeljebb a 21-el vagy 31-el kezdődő szakképesítéseket kezdheted el tanulni. A 33-asokhoz kell a 10. osztály.
2012. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,és melyik suliba ?
2012. febr. 7. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem értettem. Melyik suliban NEM tudsz jelenleg rendezvényszervezést tanulni? Vagy mást szeretnél?
2012. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most nem tanulok rendezvényszervezést,azt mondták kell hozzá érettségi,jelenleg vendéglátást tanulok.Viszont én rendezvényszervező szeretnék lenni,azért kérdeztem hogy van-e ? olyan iskola ahol elég csak 8-9 általános és felvesznek .
2012. febr. 7. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsírom magam... nem megírtam, hogy érettségi kell hozzá? Az első válaszban benne van. Akkor hogyan lehetne olyan iskola, ahová felvesznek? Majd érettségi után felvesznek. Most nem. Nincs olyan iskola.
2012. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!