Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből kell felvételiznI...

Miből kell felvételiznI költségtérítéses BA töri-régészet képzésre (ELTE)? Honnan szerezhetők be a tételek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 13:53
 1/4 Imre Pál válasza:

A felvételiket már jó ideje eltörölték.

Vagy talán most visszaállt?

2012. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A felvételi ugyanis az érettségi. Azokból számítják a felvételi pontokat, nincs külön a szak által rendezett vizsga. felvi.hu-n megnézheted, hogy milyen érettségiket fogadnak.
2012. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Imre Pál válasza:

Na hát pont ezt akartam mondani én is.

Hogy nincs külön felvételi vizsga. Hanem az érettségi eredményeiddel mész.

Nem értettem hogy akkor mi is a kérdés.

Amúgy fiatal huszonéves vagyok.

2012. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ELTEN- n valószínű kérni fognak tőled egy írásbeli "beadandót", ami arról kell szóljon hogy miből akarod majd írni a BAs szakdogád- nekünk kellett MAn, úgy tudom a BA s oknak is. Ez egy amolyan beszámoló rövid vázlattal, hogy mi a téma, hogy képzeled el, hogy fogod felépíteni stb. Ha kérik akkor, jó ha találsz hozzá leletanyagot, amit feldolgozhatsz- hívj fel majd egy múzeumot mondd el mi van stb. De lehet ezt BA n még nem kérik.
2012. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!