Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenforgalmi menedzser. Mit...

Idegenforgalmi menedzser. Mit és hogyan? Kérdések lent.

Figyelt kérdés

Szóval,érdekel az utazás és turizmus. Arra gondoltam,ezt a szakot választom,ilyen irányban indulnék el. Emelt szintnek utazás és turizmust választok,és a kérdésem az lenne,mit érdemes még emellé felvenni? A másik kérdésem,hogy melyik felsőoktatási intézményben a legjobb ez a képzés,melyikbe érdemes majd jelentkezni? S az utolsó kérdésem az lenne,hogy egy ilyen diplomával hol tudnék elhelyezkedni?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2012. febr. 7. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
BGF-KVIK szerintem itt a legjobb ennek az oktatása. Én is ide jelentkeztem most :) El tudsz vele helyezkedni utazási irodában, repülőtéren, szállodában, stb.
2012. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. febr. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!