Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bűnügyi nyomozónak érdemes...

Bourne kérdése:

Bűnügyi nyomozónak érdemes tanulni? A fizetés jó?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2012. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiszthelyettes fizetése nettó 150 000 Ft, tiszti fizetés nettó 173 000 Ft. Ezen kívül nincs karácsony, húsvét, szilveszter...stb ünnepnapok, hétvége, mert készenléti szolgálatot is kell adni, ami ugye éjszaka is tart, tehát, ha van helyszín éjjel 2 órakor, akkor menni kell. Ha van valami esemény, amihez több ember igénybevétele kell, akkor nem mehetsz haza akkor, amikor lejár a szolgálatod, tovább kell bent maradni, és a keletkezett túlórát majd, valamikor lecsúsztatod. Valamint sok a papírmunka. Érdemes ennek tanulni, mert szerintem érdekes meló, bűncselekményeket derítesz fel, ugyan akkor kitartást, türelmet igényel. Ügyészség felügyeli a munkádat, és a határidőt, amit szigorúan be kell tartanod. Egyáltalán nem olyan, mint a CSI pl:) egy egyszerű bűnügyi helyszín legalább két és fél órát vesz igénybe, és gondolj bele, ha hétvégén, éjszaka pl. három betörés van egymás után= oda az éjszakai pihenésed, és másnap menned kell reggel fél nyolcra dolgozni.
2012. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez elég komplex volt. Köszönöm.
2012. febr. 11. 15:32
 4/6 anonim válasza:
Akkor nem annyira fizetik meg őket szerintem..
2012. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. ápr. 19. 20:13
 6/6 anonim válasza:
Nyomozónak nem a fizetésért mennek.
2014. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!