Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek nagyon megemelkedn...

Szerintetek nagyon megemelkednek majd a ponthatárok? Mit gondoltok átlagosan hány ponttal?

Figyelt kérdés
Konkrétan a tanító szak érdekel, de úgy általánosságban is kíváncsi vagyok. Ki hogy vélekedik?
2012. febr. 9. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Össze kell hasonlítani. Vegyük például a magyart, ahová én szeretnék menni.


2010-ben 357 volt a ponthatár, 2011-re ez 5 ponttal emelkedett, 362 lett. Úgy számolom, hogy idén is max. 5-el vagy 10-el fog emelkedni, tehát olyan 367-372 között lesz.


[link]

2012. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
20ponttal emelik minimum a pontokat mert 480ról 500 lett a max ponthatár + kevés embert vesznek föl az egyetemekre.. Amúgy ezt elég sok helyen mondták már,de remélem ennyivel segitettem
2012. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gazdaság...

lazán nézve tavaly 400 volt államin (van, ahol 396, és van, ahol 450), majdnem 5ezer ember tanulhatott tovább, idén 250, szóval 480 simán lesz a ponthatár. - A jogászok is hasonló helyzetben vannak, ott is drasztikus emelkedés várható, a többi esetre nem jósolok többet +10, max 20 pontnál.. És van persze, ahova annyit sem.

2012. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mernok; orvos szakokon szerintetek mennyit emelkedhet??
2012. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!