Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2012. Szeptembertől Pr szakirá...

2012. Szeptembertől Pr szakirányban szeretnék továbbtanulni elsősorban Budapesten, de hogyha máshol van azt is szívesen meghallgatnám. Alapképzésre gondolok, államilag finanszírozva. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Kommunikáció és médiatudomány szakon van PR szakirány.

ELTE, Pázmány, BKF - ezekre keress rá a neten, nézz körül, neked melyik szimpatikus.

2012. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. febr. 12. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy itt pont nincs állami támogatás. Mármint kommunikáción.
2012. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a komm. és médiatud. szakoknak, és viszonylag sok helyen indítanak ilyen szakot országszerte, állami finanszírozással is, a bökkenő inkább az, hogy (számomra) sok pont (412+).
2012. febr. 12. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig idén jóval (szerintem legalább 20-30 ponttal) meg fognak ugrani a ponthatárok a népszerű szakokon a keretszámok csökkentése, és a 480-ról 500-ra növekedő pontrendszer miatt. Nem hiszem, hogy sok értelmes szak marad 400 pont alatt. :(
2012. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!