Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmák vannak amelyek...

Milyen szakmák vannak amelyek a matematikával, biológiával és a kémiával foglalkoznak?

Figyelt kérdés

10. osztályos tanuló vagyok egy erős, reál beállítottságú iskolában. Viszont nem tartom magam jó tanulónak (4 körül van az átlagom). Viszont emelt szinten tanulom a biológiát, a kémiát és jövőre a matematikát is. Szeretnék nagyon ráhajtani, javítani, versenyekre is majd felkészülni. De ehhez előbb el kellene döntenem, hogy mit tanulok majd tovább, mert a három tárgy egyszerre túl sok lenne, így egyet, maximum kettőt ki kellene választanom közülük. ( a biológiát és a kémiát nem adhatom le, de a matekot fel akarom venni mert jó vagyok belőle)


Mit javasoltok? Milyen munkák vannak? Milyen egyetemi szakok vannak? Minek lehet tanulni ilyen körben? Nem vagyok jártas ilyen téren, mert eddig csak azt hallottam, hogyha reál, akkor orvos vagy gyógyszerész legyél. De szerintem az orvosira tőlem jobbak kellenek, a gyógyszerészetit pedig unalmasnak találom, nem tetszik. Illetve államilag finanszírozott szakot akarok megcélozni.


2012. febr. 13. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked a vegyészmérnök ugrott be először.
2012. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy biomérnök, vagy környezetmérnök (bár szerintem az utóbbival nem lehet olyan jól elhelyezkedni)
2012. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Matek? akkor közgazdász
2012. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
gyógyszerész
2012. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!