Lehet egyszerre nappali tagozaton járni egyetemre, és estin elvégezni egy OKJ képzést?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nincs pénzem nyelvtanfolyamra és most vagyok 2. éves egyetemista. És a diplomám mellé 2 nyelvvizsgát kérnek, és nekem egy sincs. :( Ezért arra gondoltam beiratkozom egy olyan OKJ képzésre (Budapest)ahol sok nyelvóra van (pl. idegenvezető). Ezt meg lehet csinálni? Vki csinált már ilyet? Hallottam olyanról, hogy lehet egyéni tanrendet kérni! Ez pontosan mit jelent? Köszi a segítséget!
2009. jún. 4. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Idegenvezeto OKJ-n nincs nyelvora. Eleve jelentkezni nyelvvizsgaval lehet csak, es idegen nyelven kell vizsgazni is. Nem fognak neked nyelvet tanitani.
2009. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudtam...akkor vki tud olyan képzést ahol fognak nekem nyelvet tanítani?:)
2009. jún. 4. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a nyelvtanfolyam a megoldas. Vagy halasztast kersz, es 1 evre au pairnek mesz kulfoldre. Ott aztan megtanulod a nyelvet.
2009. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Au pair már voltam fél évet egy magyar családnál Németországban, és lóf*szt se tanultam, és még cseléd is voltam. Bocsánat de érzékenyen érint a téma. Nyelvtanfolyamra egyáltalán nincs pénzem, mert hónap végén örülök ha van mit ennem, a szüleim nem nagyon tudnak támogatni. Vkinek vmi ötlet, hogy mit csináljak?
2009. jún. 4. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, itt rontottad el, hogy magyarokhoz mentel. Nem csoda, hogy nem tanultal semmit. Ha viszont nemet csaladhoz mennel (es a tapasztalataidbol meritve alaposabban megvalogatnad a csaladot), hihetetlen sokat fejlodnel.
2009. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs az egyetemen ingyenes nyelvtanitás?? Nálunk van. Kérdezd meg!
2009. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!