Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemere való jelentkezést...

Egyetemere való jelentkezést hogyan tudom hitelesíteni?

Figyelt kérdés

Ügyfélkaput csináltattam, el is játszottam a dolgokkal, viszont a hitelesítés sikertelen volt.

Másik kérdésem pedig, hogy ha én online utalást végeztem, azt hova kell csatolnom, hogy bizonyítani tudjam, hogy befizettem??


2012. febr. 16. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Online utaláshoz ha jól emlékszem semmit nem kell csatolni, az automatikus, de ezt írja a felvi is valahol. Ügyfélkaput hitelesítetted? :) Mert először azt kell, okmányirodában. Utána tudod csak hitelesíteni a felvit vele. Ha nem akarsz ezzel szenvedni (mivel okmányirodába időpontot is kell kérni), válaszd a postai megoldást, de ügyelj arra hogy csak akkor add fel a hitelesítő adatlapot, ha már nem változtatsz a jelentkezéseden, ugyanis a papír alapú lesz a végleges amit postázol ezesetben.
2012. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!