Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegeden van valahol fogtechni...

Szegeden van valahol fogtechnikusi képzés?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne, nem találok sehol, még most mennék először OKJra, szóval ez elméletileg ingyenes lesz. Linkelnétek nekem ilyen oldalakat? előre is köszi.
2012. febr. 18. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Van Szegeden, de oldalt nem találtam hozzá. Azt hiszem Pro-DENT-A a neve. De nem lesz teljesen ingyen, mert a labort saját magadnak kell fizetni. Barátőm amúgy Vásárhelyre jár át, ott sokkal minőségibb a képzés (állítása szerint).
2012. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, huh, végre egy válasz. Utánanézek, nicns esetleg ennek a tanfolyamnak valami elérhetősége?
2012. febr. 18. 23:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként mi baj a szegedivel? nem elég jó az oktatás? vagy a labor Vásárhelyen nem olyan drága? Mert ha jól tudom a labort mindenhol ki kell fizetni.
2012. febr. 18. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!