Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételi, fizetési mód:...

E-felvételi, fizetési mód: banki átutalás vagy online bankkártyás. Online bankkártyás=e-bank?

Figyelt kérdés

Szóval banki átutalásról van szó, ha bemegyek a bankba és ők utalják nekem. Online bankkártyásról pedig, ha az e-bankon keresztül én magam utalom a számlámról?


Ha a banki átutalásost választom, fel kell töltenem róla valamit, ha a másikat, akkor nem.


2012. febr. 19. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
E-bankon keresztül magad utalod, én is úgy csináltam csak ugye hétfőn fog megtörténni ez az utalás.
2012. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az online bankkártyás más néven az e-bankos... És ekkor nem kell semmit feltölteni tényleg, igaz?
2012. febr. 19. 14:49
 3/4 anonim válasza:
Én három napja azzal szerencsétlenkedek hogy hogyan lehet eljutni az e-felvételi rendszeréből a banki átutaláshoz. Ugyanis azt olvastam onnan kellene... Ebben tudnátok nekem segiteni? A megfelelő helyen jelöltem hogy online utalás... mégis a fizetés résznél annyit ír ki h x ezer Ft tartozás. De mégis honnan kell utalnom? előre is köszönöm a választ.
2012. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem az e-felvi oldaláról kell eljutnod a netbankhoz, Neked saját magad a netbankba be kell lépned, és a megadott számlaszámra a megadott feltételekkel a megadott összeget el kell utalnod. Egyedül akkor jutsz el (és ezt le is írja) a felviről arra a felületre, ahol tudsz fizetni, ha online bankkártyás opciót választod. Az utalás és a kártyás cucc között az a különbség, hogy az utóbbihoz kell kártya, az előbbihez nem, csak számla. Sok sikert!
2012. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!