Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az angol középfokú érettségi...

Az angol középfokú érettségi tényleg csak B1 es szint?

Figyelt kérdés
Mert én most vagyok 9. es 5 évfolyamos gimnáziumba és eddig B1-es könyvből tanúltunk most kezdjük a B2eset..és az érettségi tényleg kb. a B1 es szint(középfokú)
2012. febr. 19. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
B2 = középfok
2012. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
B2 az a középfokú nyelvvizsga. B1 az alapfokú. a közép érettségi a kettő között van nagyjából, de talán közelebb a B1-hez
2012. febr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Na tegyük tisztába itt a fogalmakat. KözépSZINTŰ érettségi és középFOKÚ nyelvvizsga. Továbbá emelt szintű érettségi és felsőfokú nyelvvizsga.

Na tehát a középszintű érettségi az igen, nagyjából olyan jó B1-es szinten van, bár lehet benne 1-1 feladat, ami kicsit nehezebb.

2012. febr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam alapfokú nyelvvizsgán és középszintű érettségin is angolból,és az utóbbi nehezebb volt. Vagyis nekem annyira nem, mert addigra volt középfokú nyelvvizsgám is, de az alapfoknál azért nehezebb.
2012. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!