Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel BGF vagy...

Szana33 kérdése:

Pénzügy és számvitel BGF vagy EDUTUS?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számvitelt szeretnék elkezdeni a következő tanévben, csak azt nem tudom, hogy hol...eddig aBGF-re gondoltam, de most gondolkodom az EDUTUS-on is, főként a ledolgozható tandíj miatt. Viszont felmerült bennem néhány kérdés, érdekelne az ott szerzett diploma elismertsége, külföldi tanulási lehetőségek, a sulival kapcsolatos tapasztalatok(jó-rossz egyaránt). Érdemes e ott tanulnom, vagy fizessem ki a 216000FTot félévente a BGF-en, amit persze csak diákhitelből tudnék megtenni?
2012. febr. 20. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Én egyet tudok, hogy jelenleg a BGF PSZF a legelismertebb diplomát adja ezen a szakon. Igaz, kőkeményen meg kell dolgozni érte, de megéri. Az EDUTUSNAK nincs neve, csak a ledolgozható tandíjért biztos nem választanám. Én inkább azon gondolkoznék, hogy Corvinus vagy BGF? Ha már fizetni kell.

2012. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gabgaben72 ***** válasza:
26%

Árnyalnám:

1, a BGF a közbeszédben nevesebb, valóban

2, az Edutusnak kifejezetten magas színvonalú ez a képzése, kérdezd azokat akik itt végeztek: Szalay Berzeviczy Attila pl...

3, és kifejezetten magas színvonalú a nemzetközi networ ebben a tekintetben...

Vagyis:

A mainstream közbeszédben az Edutus nem nevesebb a BGF nél, de a BGF pl nem vállal pénzügyi garanciát a diplomájára...az Edutus meg igen....

És hitelt sem kell felvenned...

Szana, Rád bízom, én az Edutust választottam...

2012. febr. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő pénzügy és számvitel nincs az EDUTUS-on, nem baj? XD Vagy ott már szakra gondolsz? Mert nem írtál szakot. Ha te pénzügy és számvitelt szeretnél jelölni, nem kérdés, BGF, EDUTUS-nál nem is tudod tanulni. Egyébként szerintem mindkét sulira mondható jó is, rossz is, bármelyiket választod viszont, a jó lesz túlsúlyban :) Nekem van egy barátnőm, aki BGF pénzügy és számvitelén tanul, és van egy, aki EDUTUS nemzetközi gazdálkodás szakon.. Egyik sem bánta meg.
2012. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 K.Jucmuc válasza:
29%
Az Edutus nem csak színvonalas képzést nyújt, hanem nagyon gyakorlatorientáltat is. Itt nem csak az elméleti hátteret tanulod meg, hanem a feladatokat megoldani is, ami nagyon fontos lesz később. Ráadásul nálunk nem csak egy adat vagy a több ezer hallgató között. Itt figyelnek rád, segítünk ha elakadsz és lehetőséged van szakkollégium keretein belül magasabb szintű ismeretek megszerzésére is!
2012. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Edutusra semmiképp ne menj! Egy ismerősöm oda jár levelezőre. Eleve ki sem adját a tananyagot, mindennek a neten kell utánanézni, bizonyos tanár mindenkit meghúz egy vizsgán ha olyan napja van(tudása ellenére) stb.
2012. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!