Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakközépsuliban mennyire...

Szakközépsuliban mennyire nehéz egy felsőfokú képzés mondjuk egy középfokú képzéshez vagy egy fősulihoz képest? Úgyértem itt milyen a számonkérés, oktatás stb?

Figyelt kérdés
Köszi Előre is.
2009. jún. 5. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A felsőfokú képzés megegyezik a főiskolával és az egyetemmel. Együttesen nevezzük őket felsőoktatásnak. Középfokú képzés nincs, csak közpiskola van meg középszintű érettségei, de középfokú képzésről még nem hallottam.

Felsőfokú képzést tehát egyetemi vagy főiskolai képzést meg nem csinálnak középiskolában még levelező vagy esti tagozaton se, azok is mind az egyetemenken főiskolákon vannak.

2009. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy az első miről beszél....

Mert van középiskolában felsőfokú szakképzés. Mint ahogy középfokú is van. Nekem az egyik szakmám is középfokú ügyintéző titkár, de van felsőfokú ügyintéző titkár is, és az nem főiskolai szint.

Húgom járt felsőfokú szakképzésre, szerinte nem volt nehéz. A fősulihoz képest nem nehéz.

2009. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.És mondjuk, mennyiben nehezebb egy középfokú szakmától vagy a számonkérésben mennyiben különbözik attól?
2009. jún. 6. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!