Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 2012-es matek és fizika...

A 2012-es matek és fizika érettségihez szeretném használni a legújabb és 'legjobb' függvénytáblázatot, melyiket ajánlanátok (kérdésben a link)?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2012. febr. 22. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő másért jó, én mindkettőt használtam. Ha nem is veszed meg, csak az egyiket, kérj kölcsön tavaly végzettől vagy vegyél ki könyvtárból és használd mindkettőt. Egyébként gyakorlásnál látod magadon, hogy melyikből tudsz jobban dolgozni... Nem kell ennyire túlpörögni, nem a függvénytáblán fog múlni..
2012. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ugyanez érdekelne engem is, bár ez eléggé relatív lehet, gondolom mindenkinek az jön be jobban, amelyiket megszokta. mindkettőt be lehet vinni érettségire???
2012. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyi függvénytáblát viszel be, amennyit csak akarsz, akár mindegyikből 3 is lehet nálad :D Gyakorlásnál melyikhez nyúltok először? Érettségin is azt fogod felkapni, hidd el. Nem fogsz a másikban kutakodni. Szerintem mindkettővel le lehet érettségizni. Vidd be mindkettőt, de úgyis azzal tudsz dolgozni, amelyikkel otthon is gyakoroltál
2012. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!