Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintem az emberek csak...

Szerintem az emberek csak hitegetik magukat, hogy úgyis bekerülnek idén a felsőoktatásba. Szerintetek?

Figyelt kérdés

1 nagyon kevesen fognak külföldre menni

2 mindenhol megvágták a szakokat

3 csomó ember kifizeti a költségeset is, ha kell (a fizetős ph is megnő)


szerintem ilyen nehéz rég nem volt a helyzet és sokan pofára fognak esni h nem elég a pont


2012. febr. 23. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan mélyen tisztelt Hofmmann Rózsa Miniszterasszony mondtá vala, pozitívan kell hozzáállni, hogy fel fognak venni. És akkor így lesz.
2012. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen többen csak elhitetik magukkal azt hogy úgyis bekerülnek, pedig nem így van, mert már magasabb lett a ponthatár és sokan pofára fognak esni majd. Persze meglehet próbálni ha nem próbálja akkor nem fog menni, de ha az illető még a jelentkezés előtt látja hogy az osztályzatai siralmasak lettek és még egy jó érettségivel vagy egyéb más dologgal sem jönne össze a túl sok pont akkor tényleg teljesen felesleges jelentkezni, sokan meg pont ezért jelentkeznek azok közül akiknek kevés pontjuk van mert azt hiszik hogy majd jó lesz az, pedig igazából nem lesz jó. Nagy önbizalmuk van ugyan de csúnyán koppanhatnak majd ez miatt.
2012. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ezért, mert kevesebb hely van, idén többen bevállalják az emelt érettségit, mint az előző években.
2012. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy pont ezért marhasokan megtántorodnak, és inkább nem költenek 10 rongyot rá
2012. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eddig is nagyon sokan belebuktak az egészbe, mert azt hitték h simán felveszik őket. gondolom idén nagyon megfognak emelkedni a ponthatárok, de az emberek hozzáállása változatlan. úgyh még többen fognak pofára esni
2012. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!