Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A VISART Művészeti Akadémiára...

A VISART Művészeti Akadémiára érdemes menni?

Figyelt kérdés
Most tizedikes vagyok informatikai szakon és érettségi után rajzot, grafikát szeretnék tanulni.
2009. jún. 6. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Ha kibírod fizetni a szemeszter díját, meg az egyéb költségeket(kb.500 ezer ft)

akkor rajta!

2009. jún. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

A 2009/2010-es tanévben a tandíj összege 350,000 Ft/szemeszter.

A tandíjba beleértendő a részvétel az évközi foglalkozásokon, az összes értékelés, vizsga, royalty, licencdíj, modelldíj, demonstrációs anyagok költségei, számítógép és internet használat.


A tandíj nem tartalmazza a nyelvórák díját, a szakmai gyakorlat költségeit, a hallgató által felhasznált anyagok és eszközök költségeit, a nyomtatás és másolás költségeit, utazás, szállás és étkezési költségeket.

2009. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Vagyis egy tanév jó ha egy millából szűken finanszírozható
2009. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gondoltam hogy nem egy olcsó mulatság, de nagyon szeretnék oda járni....
2009. jún. 7. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen érdemes, mint ahogy bármilyen jó suliba érdemes befektetni.Ma már mindenért fizetned kell, és a legjobb befektetés a tanulás, mert később sokszoros kamattal kapod vissza.
2009. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképpen a Képző és a hozzá hasonló rangos nagy múltú egyetemek jöhetnek csak szóba az ilyen Visart féle tákolmányokról had írjak néhány szót Visart: 1. évi egy milkóba kerül(3éve ennyi volt) miközben színvonal semmi 2. ha netán befizetted(mivel hónapokkal előre kérik) a pénzt azután már csak peres úton tudod vagy még úgysem kihúzni belőlük 3. felvételinél csak azt kérdezik hogy tudod e finanszírozni a sulit más nemérdekli őket, burkoltan be is ismerik, lényegében újgazdag tehetségtelen gyerekeknek készült akik pénzért diplomához juthatnak! Nagy ritkán ott is rá lehet akadni tehetséges emberre de ez az iskola rendkívül alacsony színvonalán nem változtat, hiába vásárolták nevet a Franciáktól!
2013. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak hogy tisztán láss a Visartban valójában nincs művészeti képzés mivel sem olyan tanár nem tanít ott aki elvárná vagy tanítaná olyan szinten, sem nem követelmény! Ugyan megtanulod hogyan lehet papírsárkányt hajtogatni meg plakátot tervezni és a nyomdába vinni de az ugye tanfolyam keretében fillérekből és hónapokból kijön, ha igazán tehetséges vagy tudsz rajzolni stb. akkor valódi Egyetemet érdemes nézned az ilyen rohadt drága privát sulik lényegében csak nevükben főiskolák!
2013. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7-es! Te honnan tudod? Oda jártál? Már máshol is láttam hogy fröcsögsz. Biztos valami lúzer lehetsz és kivágtak.
2013. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen képzeld oda jártam és mivel gyakorlatilag én voltam az egyedüli aki ténylegesen képes rajzolni egyetemi szinten, a megyedik napon ott is hagytam a ezt a sulinak nevezett akármit, miközben a rafináltan egy hónappal az iskolakezdés előtt elkért fél millió forintomat(szerződés persze nincs) már nem hajlandóak vissza adni mert a tudják ha bíróság elé vinném az ügyet ott kb. ugyanannyiba kerülne nekem az ügyvéd(a fogyasztóvédelem nem véletlenül szokott figyelmeztetni az előre elkért pénzekkel és az efféle intézményekkel kapcsolatban) ! Szóval ha van eszed akkor körültekintően jársz el és arra hallagtsz aki közelről is látta. Művészeti képzés ebben az "intézetben nincs" max. megtanulod a grafikai és nyomdai alapokat ami 1 tanfolyamból 10ed annyi pénzért megkapsz. Szóval mielőtt valakit megszédítene a magyarországi Visart hamis önreklámozása(a nevet is a franciáktól vették meg, csak éppen a színvonal a zsíros kenyérrel egyenértékű)az itt hasznos információkat kapott!
2013. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%

A 6-os, 7-es, 9-es hozzászóló 2010-ben jelentkezett és közepes tehetségével rezgett a léc a felvételinél.

 Egyik csoporttársával volt éles konfliktusa, aki homoszexuálisnak nevezte őt, ezért pár nap után otthagyta a sulit. Levelében akkor még elismerően szólt tanárairól és az iskoláról, csak a diáktársával volt baja. Évekkel később a párnapos tapasztalata alapján már az egész iskola színvonalát próbálja lejáratni.

 „a rafináltan egy hónappal az iskolakezdés előtt elkért fél millió forintomat” – A tandíj akkor 380,000 Ft volt, amit a többiekkel együtt a kezdés előtt, 2010. szeptember 3-án fizetett be.

 „szerződés persze nincs” – minden hallgatónkkal felnőttképzési szerződést kötünk a tanulmányok megkezdése előtt.

 „nem hajlandóak vissza adni” – minden felsőoktatási intézményben előre kell fizetni a tandíjat és a visszafizetésre semmilyen indokkal nincs lehetőség. Iskolánk az egyetlen, amely több esetben is méltányosságból visszafizetett tandíjat.

 „ha bíróság elé vinném az ügyet ott kb. ugyanannyiba kerülne nekem az ügyvéd” – ha pert nyerne, akkor a pervesztestől visszakapná még egy ilyen szuper-extra drága ügyvéd díját is.

 „a nevet is a franciáktól vették meg” – francia partnerünk az École d’Art Maryse Éloy. Visart nevű francia iskola nincs. A nevet nem vettük senkitől, saját találmány.

 a hozzászóló egyetlen állítása sem felel meg a valóságnak, ez könnyen bizonyítható. Sértett hiúságában időnként zaklató, fenyegető leveleket írogat az iskolának és vezetőinek, amelyeket gondosan megőrzünk.


110 végzett hallgatónk többsége sikeres grafikus, egyharmaduk külföldön talált a szakmájának megfelelő munkát. Egyedül ez az egy hozzászóló terjeszt negatív valótlanságokat az iskoláról, bár ő nagy aktivitással.

VISART

2014. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!