Melyik FSZ-t válasszam? Kereskedelmi, költségvetés-gazdálkodási, nemzetközi logisztika?

Figyelt kérdés

Tehát a 3 verzió:

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző


kereskedelmi szakmenedzser


Költségvetés-gazdálkodási szakügyintéző



Már van egy BA diplomám, meg most fejezem be júniusban az MA-t..

De mind2 bölcsész jellegű.

Szóval nem 100%, h el tudok majd helyezkedni, ezért szeretnék még egy FSZ-t is elkezdeni szeptemberben.

Ezt a 3-mat jelöltem meg felvételi eljárásban.

Majd lehet még 1x sorrendet módosítani és azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek melyikkel mennék többre?


Tudom h amiből van felsőfokú (diplomás) képzés,(pl logisztika), annak az OKJ-ja nem sokat ér, de mégis..


Az is lehet, h levelezőn végezném majd, ha közben találok valami munkát.. De szeretnék vmi "kétkezi" szakmát, hamár megtehetem államilag finanszírozott formában..



Most a logisztika van első helyen..

A költségvetésitől kicsit félek a sok matek, statisztika stb. miatt.

A kereskedelmit meg amolyan Jolly Joker-nek gondoltam h kereskedelmi végzettséggel mindig vannak hirdetve állások..(OK, h nem lennék belőle milliomos de ha csak az elhelyezkedés lenne a tét..



Szóval ezek FSZ-ek (így hallgatói jogviszonnyakl tanulhaték OKJ-t) Ezt a 3mat módosítani már nem tudom mivel a jelentkezés lezárult.

Vagy inkább nem egyetem által meghirdetett, sima OKJ-ra kéne inkább mennem? Ahol nem hallgatói jogviszonyt kapok.



Szóval melyiket javasoljátok előre tenni a 3 szak közül?



2012. febr. 26. 17:18
 1/8 A kérdező kommentje:

*jogviszonnyal

*tanulhatnék

* -1 "inkább"

2012. febr. 26. 17:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Mind3-nál van számvitel és pénzügy :)


ebből nekem kettő megvan, ezért a legjobb sorrend:

1.Nemzetközi Sz. és Log.

2.Költségvetés & G

3.Kereskedelmi szm.


Kereskedelmire semmiképpen se!:D

2012. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi!


tudom h mindnél vannak matekos dolgok, dehát muszáj lesz magammal kompromisszumot kötni:D

Hamár bölcsész diplomám van:P kénytelen vagyok váltani:S


De azt hiszem talán megbírkóznék a matekkal, ha a szükség úgy hozza!


Amúgy a logisztika tárgyai még vonzanak is!!


Neked is van ilyen végzettséged?

El tudtál vele helyezkedni? Nem ütköztél abba a problémába, h logisztika állásokat főleg felsőfokú végzetségűeknek kínálják?


Mik a tapasztalatad a képzésről?

Hol végezted?

Kereskedelem miért ne?


bocsi a millió kérdésért:D


köszi előre is!

2012. febr. 27. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:

BGF-en végeztem pénzügyi szakügyintézőt és a nemzetközi száll. és logisztikai szakügyintézőt, most éppen "raktár ellenőr" vagyok, kb 3 hétre rá megszereztem ezt az állást, egyébként a raktárat majdhogynem csak távolról látom, mivel csak a papí részét és ellenőrzését végzem :)

Te hova jelentkeztél?

2012. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szolnok. Tudom a BGF talán jobb lenne:S

De azért Szolnok, csak mert van kihelyezett képzése a lakhelyemen.:P

Az FSZ a B terv, ha nem találok munkát a diplomámmal, akkor költséghatékonysági szempontból (utazás, albérlet stb) jól járnék ha otthon tudnám végezni a képzést:)



Szóval akkor a logisztikával el tudtál helyezkedni?

Egyébként a BGF-en mennyire volt kemény a szak?


még1x nagyon köszi a választ amúgy!

mostmár szinte biztos h meghagyom 1. helyen a logisztikát.:)

2012. febr. 29. 07:29
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint szolnoki fősuli, de kihelyezett kar.
2012. febr. 29. 07:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mind1 hova jársz :) Sőt kihelyezett karokon sokkal több gyakszi van, és ott még a tanárok is foglalkoznak a kérdéseiddel. Ennyiért nem kell Pestre menni :)
2012. febr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:D remélem én is h jól járok;)
2012. febr. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!