Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számviteli ügyintéző...

Pénzügy-számviteli ügyintéző tanfolyam 3. félévét (estin) + az egyetemet te bevállalnád?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok, szeretnék menni közgazdasági egyetemre(pénzügy-számviteli szak). A sulimban nincs semmiféle gazdasági szakképzés és én úgy hallottam hogy ha halasztunk egy évet és tanulunk psz-t valahol, akkor könnyebb lesz az egyetem.

Az a baj, hogy minden tanfolyam 1,5 éves és nem tudom hogy bevállaljam-e:/Az egyetemen csak 2 félévet lehet egyszerre halasztani. bár így lenne egy jó kis szakmám, amivel kiváló diákmunkákat kaphatnék később :D


2012. febr. 27. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a képzést el lehet végezni 8 hónap alatt.
2012. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen de az olyan is :)

Mellesleg az nem iskolarendszerű képzés. Nagyon fontos az hogy ingyen tanulhassam a szakmát :/

2012. febr. 27. 14:50
 3/5 A kérdező kommentje:
+kapjak diákot és családi pótlékot is!
2012. febr. 27. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz körbe pár szakközépiskolát ott szoktak indítani ilyenből egyéveset csak lehet,hogy ott előfeltétel hogy tanulj közgázt előtte a suliban is.

Egyébként szerintem sokan mennek pénzügy számvitel szakra akik nem közgáz suliba járnak nem hiszem hogy nagy hátrányba lennél az egyetemen úgy is a matek a szóró tantárgy a többit könnyebben meg lehet tanulni.

2012. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetemen van értelme ilyen szaknak okj-n nem igazán, és úgy is kapsz diákmunkát hogy nem végeztél ilyen okj-t...csak órákon figyelned kell meg + egy jó egyetemre főiskolára kell menni és már van is jó diákmelód...
2012. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!