Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre menjek tovább tanulni?

Merre menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Csak 11.es gimnazista vagyok de még nem döntöttem el konkrétan mi szeretnék lenni és igazából csak most kezdtem el tanulni.

a várható 11. év végi jegyeim:

Történelem:4

Irodalom:4

Nyelvtan:3

Német:5

Választottat sem tudtam még eldönteni,társadalom ismeretből vagyok jó ami gyakorlatilag közgazdaságtan ,valószínűleg ez lesz ebből 4-es vagyok.

12 félévi jegyeim amit szerintem simán megtudnék csinálni:

Történelem:5

Irodalom:5

Nyelvtan:4

Német:5

Társ. ism. : 5

ezt azért gondolom így,mivel 11.be alig tanultam valamit és mégis ilyen jegyeket tudok hozni, és most jöttem rá,hogy megéri tanulni...

érdekel a történelem, ebből emelt szintűt is akarnék tenni majd jövőre...valamint szeretem a németet


2012. márc. 5. 02:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve igen valószínű,hogy mire odakerülök az érettségihez lesz egy középfokú német nyelvvizsgám.
2012. márc. 5. 02:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Matekot nem tanultok?
2012. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tényleg :D matekból 4es vagyok,de az lényegtelen ,mert a matekot utálom :D
2012. márc. 5. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A választottad már idén is csak természettudomány lehetett, föci,kémia,fizika,biosz, de érettségizni nem kell ezekből, csak a jegyét vinni. Ha a töri-német kedvenc tárgyaidból indulok ki, akkor ami eszembe jut: töri-magyar/német szakos tanár, történelem-régészet,politológia, jogász szak, esetleg ha érdekel, kommunikáció és médiatudomány,szociológia, de ezeket a helyeket idén egytől egyig megvágták. Mi érdekelne? Mit csinálnál szívesen?
2012. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát kémiám már nincs,bioszból nem csinálunk semmit... mer hiányzik a rendes tanár vagy 4 hóapja... fizika teljes K.O. föcit szeretem,de abból sem vagyok túl jó... jogász talán, de oda államira úgy se jutok be... kommunikációs szak érdekesnek tűnik,de ugyanez sajnos,nagyon magasak a ponthatárok... Szívesen? pl. sportkommentátor na az lennék... csak hát az is kommunikáció szak, azt hiszem. Tanár nem szívesen lennék,de lehet,hogy ez lesz sajnos,mert nincs más...
2012. márc. 9. 17:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe az újságíró... ő pontosan miket csinál (jó újságírás... ) és milyen egyetem ami kell hozzá (gyanítom ez is kommunikáció vagy médiatudomány)
2012. márc. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!