Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azt, hogy melyik iskolába,...

Azt, hogy melyik iskolába, melyik szakra hányan adták be azt lehet már tudni? Ha nem, mikor tudjuk meg?

Figyelt kérdés

vagy ilyet nem hoznak nyilvánosságra?

vagy ez is csak akkor derül ki majd mikor a ponthatárok?


2012. márc. 5. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért,de ez engem is érdekelne.Amúgy van egy oldal,ahol szoktak hasonló dolgokat írni.

[link]

Azt olvastam vhol,h azokat az adatokat,h hányan jelentkeztek és hova,azt majd talán akkor mondják meg,ha mindenki jelentkezését hitelesítették már.De ez nem biztos. :)

2012. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:S nagyon érdekelne ,mert pl : mérnökinfóra jelentkeztem, de nem lesz csak körülbelül 320 pontom :(


remélem nem sokan adják be ide :( Óbudai egyetemet, és a Pázmány Péter egyetemet jelöltem be.


tudsz ezekről esetleg infókat hogy mennyien szoktak oda jelentkezni?

2012. márc. 5. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen alig telt még le a felvételi határidő, és ennyi idő alatt nem lehet több tízezer felvételi lapot feldolgozni. Még hónapok kellenek ehhez, de a ponthatárok előtt kiderül.
2012. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam áprilisra lesznek eredmények,h hova hányan jelentkeztek,de addig engem is megöl a kíváncsiság. :D
2012. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
te mire jelentkeztél?
2012. márc. 5. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, áprilisra, vagyis ahogy az Oktatási Hivatal közleményében áll ( [link] ) április közepén adják ki. A cikk, amit belinkeltem viszont elég ferdítve fogalmaz, a jelentkezők száma drasztikus mértékben, 32ezer fővel csökkent tavalyhoz képest. Én egyébként jogász szakot jelöltem államin, politológiát, földrajzot, és végül egy jogot önköltségesen. Aztán meglátjuk,420-440 pont mire elég idén ezeken a szakokon ;) Sok sikert mindenkinek!
2012. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 350 ponttal meg azon aggódom hogy fsz-re sem vesznek fel :(
2012. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább kérdéses, hogy kik azok, akik lemondtak a jelentkezésről. Ismert ugyanis, hogy 109ezer jelentkező van idén a tavalyi 142ezerhez képest. Kíváncsian várom, hová tűnt egy komolyabb városnyi ember... Kérdés, hogy milyen pontszámúak mondtak le a magyar felsőoktatásról.
2012. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Rákeresel az adott iskolára és karra, és már láthatod is :)

2012. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!