Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SEGÍTSÉG! Hol tudnám megtaláln...

SEGÍTSÉG! Hol tudnám megtalálni az emelt szintű biológia érettségire a kidolgozott szóbeli tételeket (témaköröket)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább sehol. Az egy akkora anyag, hogy senki nem áll neki kidolgozni, mert konkrétan minden tudnod kell. Vegyél egy nagyon jó bioszkönyvet pl. Panemsulis, és azt tanuld meg. Ennyi :)
2012. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2012. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. és tapasztalatok esetleg vannak? túlélhető?
2012. márc. 13. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne túlélhető? Semmi extra. Velem rendesen voltak a vizsgáztatók, bár fel is készültem rendesen.

100%-ot kaptam a szóbelimre.

2012. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hűdejóó neked. és hogyan készültél föl rá? milyen könyvből?
2012. márc. 13. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóbelire nagyrészt ebből:

[link]

2012. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor ebbe ugy minden benne van ami szükséges.? keresgéltem már, h melyik könyv lenne a legjobb, de igazábol nemtudom eldönteni, mert mindegyikben másmás tételcímek vannak. szóval ha ezt megtanulom, az bőven elég? és gondolom átfogja az írásbelit is.
2012. márc. 13. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy elég:D Ez egy összefoglaló, ami nagyjából lefedi az anyagot, de nem tér ki mindenre. Úgy van felépítve, mint a szóbeli. Kérdések, aztán a kifejtett szöveg.

Ez arra jó, hogy ha már alapból megtanultad normálisan írásbelire az anyagot, akkor ezzel kapsz egyrészt egy átfogó képet, másrészt meglátod, hogyan kell felépíteni egy feleletet, harmadrészt meg tök más koncepcióból mutatja a dolgokat.

2012. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ahha értem.. majd vhogy csak túlélem..bárez rengeteg. de köszönöm
2012. márc. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!