Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet felsőfokú képesítést...

Hol lehet felsőfokú képesítést szerezni munkaügyi területen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
sehol
2012. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az általad keresett szakokat ma divatosan emberi erőforrások v. humán erőforrás menedzsment v. HR managament szaknak nevezik, rengeteg intézményben tanítják (www.felvi.hu, itt a szakkeresőbe írd be, hogy emberi erőforrás: 36 találatot ad majd ki). A legnívósabb képzést - szerintem - a Corvinus Egyetem, ill. a Pénzügyi és Számviteli Főiskola képzései adják. Ha OKJ-s képzésre gondoltál, akkor annak "emberi erőforrás ügyfélkapcsolati szakügyintéző" a neve.


A másik verzió, hogy jogot tanulsz valamelyik egyetem jogászképzésének keretében, majd munka- és társadalombiztosítási jogból szakvizsgát teszel. Ez a legnehezebben megszerezhető, de egyben legelismertebb képesítés munkaügy területén. Egyszerűsített változata a jogi karokon "fellelhető" munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási szak, de ez utóbbi képzés bevallom őszintén.. fogalmam sincs, hogy vajon milyen tudást takar.

2012. márc. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!