Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi idő szükség...

Szerintetek mennyi idő szükséges egy emelt szintű kémia érettségire való felkészülésre?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagyon a nulláról kezded, akkor fél év. Ha tényleg meg akarod csinálni, akkor 2 hónap is bőven elég. Nekem az írásbelim nagyon béna lett (50%), akkor észbe kaptam, és 3 nap kőkemény tanulás után 98%-os lett a szóbelim.
2012. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi??? Kajak elég fél év az emelt szintűhöz? Én nem a nulláról kezdem, 10.-es vagyok, de járok különtanárhoz is. És a kísérleteket hogy tudnám gyakorolni?
2012. márc. 18. 13:58
 3/8 anonim válasza:
egyénfüggő. van akinek nagyon nem megy egy rész (mondjuk a sav-bázis reakciók, vagy úgy általában a számítások) és azzal el kell töltenie sok időt (néhány hónapot akár) hogy jól begyakorolja. De az elmélet nem sok (alig több mint a középnél) az szerintem is megtanulható 1-2 hónap alatt.
2012. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez azért biztató :)
2012. márc. 19. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én is járok magántanárhoz. Nekem azt mondta hogy minimum 1 év kell ha 90 % felettit akarok mivel számomra az orvosi a cél. A számolások igen kemények sokat kell gyakorolni. Elméletből pedig mindent tudni kell. Milyen könyvből tanulsz?
2012. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Villányi és mellékesen a mozaikból. Nekem nem orvosi a cél, de láttam hogy kemények a számítások :/
2012. márc. 21. 07:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek van jobb könyve? Úgy hallottam a Villányi elég jó, de ha valaki tud jobbat az írja meg :)
2012. márc. 21. 07:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezekből tanulok. A Villányi néha elég érthetetlennek tűnik, de szerencsére a tanár sokat segít :)
2012. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!