Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elküldtem a hitelesített...

Elküldtem a hitelesített jelentkezési lapon, de most azt az emailt kapom, hogy nem a legutóbb hitelesített levelet kaptam meg. Kérik, hogy töltsem le ismét, de nem enged fel a felvi oldalra, hogy letöltsem! Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, amit tehetsz, az ügyfélszolgálat felhívása, és ott majd tájékoztatnak arról, mi a teendő. Jól értem, hogy az a probléma, hogy az általad letöltött hitelesítő adatlap, amit beküldtél problémás, mert nem egyezik a felvi.hu-n mentett adatokkal? Vagy az egész érvénytelen, hiányzik valami? Nem értem pontosan a megfogalmazást.
2012. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az előző verzió, miszerint nem egyezik a felvin található adatokkal. Elnézést, csak nagyon ideges voltam, mikor kiírtam a kérdést. Jelenleg egy levelet írtam a felvinek, illetve tervezem, hogy holnap felhívom őket. Mikortól érdemes telefonálni?
2012. márc. 20. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezősködj hanem minden 2 ercben róbáld meg felhívni őket. Ember már el vagy késve! Nagyon! Nyomás telefonálni!!!!!!!!
2012. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délelőtt vagy kora délután hívd, akkor szerintem esélyesebb. Ha különböznek az adatok, akkor mindenképpen szólj az ügyfélszolgálaton, HOLNAP!!! Pár nap csúszással még pozitív szokott lenni az elbírálása az ilyen eseteknek, de mivel a határidő több mint 2 hete volt, nem tudom, mennyire bízhatsz a sikerben. Pontosan melyik adat különbözik? Személyes, vagy csak jelentkezési helyek felvétele? Ez is számít. Fontos, hogy pontosan mondd el a problémádat, a felvételi azonosító számodra hivatkozva kell majd segítséget kérned.
2012. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy melyik adat különbözik, mivel nem tudom megnézni a felvi oldalon. Tegnap este 6kor nem hiszem, hogy lett volna értelme a telefonnak, így ma próbálkozok 8tól, mivel a legtöbb helyen 8tól lehet érdeklődni.

De akkor lehet, hogy nem fogadják el? De annak idején a jelentkezés, még február 2x környékén adtam fel, még jóval a határidő előtt, csak ők jeleztek vissza későn. Bár, tudom, hogy ez nem sokat segít...

2012. márc. 21. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!