Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-s Kémia BSc-s diplomával...

Tyrion97 kérdése:

ELTE-s Kémia BSc-s diplomával mehetek gyógyszerész MSc-re a SOTE-ra?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
felvi.hu-n tudsz utánanézni, vagy rákérdezni. ott a fórumokban biztos tudnak választ adni, de szerintem mehetsz, legfeljebb valami plusz vagy különbözeti vizsgát kell tenni, valami ilyesmit olvastam amikor voltak ilyen terveim. aztán ráépülőt választotta, ugyan abban a suliban, így végül nem néztem alaposabban utána, de a felvin mindenképp érdemes utánakérdezni, ott biztos tudnak pontos kielégítő választ adni :)
2012. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. márc. 22. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:

A gyógyszerész képzés osztatlan, 5 éves, nincs külön alap- és mesterképzés. Szóval nem.

[link]

2012. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mehetsz, úgy van ahogy a második válaszoló írta.
2012. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elsö vagyok. Nem tudtam h nincs belöle msc, azt hittem elöre kinézted már, ne haragudjatok :)
2012. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, kösz a válaszokat, igazából csak érdeklődtem, gyógyszerkutató leszek :)
2012. márc. 23. 19:57
 7/12 koleeee válasza:

És tudod, hogy gyógyszerkutatóként mit fog kelleni csinálnod?? Mert én is gondolkoztam azon, hogy gyógyszerkutatónak menjek (ELTE TTK kémia 2. éves vagyok) MSC-re de aztán akit kérdeztem szerves tanszéken az azt mondta, hogy igazából a gyógyszergyárakban "csak" prepis munkákat csinálnánk, mert az élettanhoz megy ilyesmihez nem nagyon értünk sajnos. Nem tudom te mit halottál vagy mire számítasz...


Persze ennek az embernek nem biztos, hogy igaza van mert sose dolgozott ilyen helyen, de engem is érdekel a téma, szóval ha valamit tudsz ezzl kapcsolatban légyszi írd meg...


Köszi.

2012. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is ELTE kémiás vagyok, csak elsőéves :D, én csak azt tudom egyelőre, hogy a kezdő gyógyszerkutató (asszisztensként kezdesz) fizetése nettó 650.000 Ft. Azt, hogy mit csinál sajnos nem tudom...De ha megtudsz valamit, akkor szólhatsz :)
2012. márc. 24. 21:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Na pont most olvastam, hogy mi kutatással foglakoznánk, a gyógyszerészek pedig inkább adminisztációval, munka elosztásával, ellenőrzésével. Remélem segítettem.
2012. márc. 24. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
amikor jelentkeztünk x helyre egyetemre anno, még 5 évesben - minket is kábítottak mindenféle álomfizetésekkel... ezeket ne nagyon hidd el, a 650 azért durva... na de nem is ezzel van a gond, hanem hogy próbálj meg a szakmában elhelyezkedni, friss diplomával....
2012. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!