Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiából szeretnék érettség...

Biológiából szeretnék érettségizni emelt szinten, nagyon nehéz az emelt szintű, aki bioszból emelt színtűzött nagyon nehéz volt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éve(11-ben) letettem a középszintet, de olyan egyszerű volt, hogy 12.-ben nekifutottam az emelt szintűnek, annyit készültem rá, mint a középszintűre és nem volt nehéz.
2012. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy hány %-ra kell. Ha 90 fölött, akkor bizony nehéz.
2012. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nehéz. Én most fogok belőle érettségizni (80 % lenne a cél), és rengeteg tanulás után is azt érzem, nem tudok semmit. És ez nem csak afféle rossz előérzet, látom a régi feladatsorokat, és nem igazán tudom őket megoldani... nem tudom mi lesz. Az a gond, hogy több könyvből kell összeszedni az infókat, mert az ad igazi rálátást a dolgokra. A Mozaikos könyvből meg nincs olyan, hogy ez a rész kell ,ez meg nem, mert mindent tudni kell, bármibe belekérdezhetnek. Illetve nem csak a lexikális tudás a lényeg, hanem az elméletet gyakorlatban kell alkalmaznod. És ez teszi igazán nehézzé. Mert attól, hogy bevágod mind a 3 Mozaikos könyvet még nem tudod megoldani a feladatokat, gyakorolni kell...
2012. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi a nehéz. Ha van érzéked meg logikád a bioszhoz, mellé tanulsz is, akkor nem nehéz.
2012. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én csak középszintről nyilatkozhatok, mert 2009be abból érettségiztem. nevetségesen könnyű volt! néha már a hasamat fogtam a röhögéstől. persze az emelt biztos 100szor nehezebb.
2012. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!