Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti tagozaton (érettségi)...

Esti tagozaton (érettségi) jár a kollégiumi elhelyezés, vagy csak a nappalisoknak? Egyébként 19 vagyok.

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nappali tagozatosoknak jár.
2012. márc. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
sok értelme nem lenne..heti kétszer bemész a suliba a többi időben meg a koleszban dekkolnál?:D
2012. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy dekkolnék a koleszban egész nap... xD Vidéken lakom, de a fővárosban szeretnék tanulni, mert errefelé a felnőttoktatás minősége - hogyan is fejezzem ki magam,- meglehetősen kiforratlan... És gondoltam ha ezen lehetőség fennáll, akkor értelemszerűen két legyet ütnék egycsapásra: normális suliban tehetném le az érettségit, egy relatíve normális városban. :P Akkor tehát marad a bejárás. :) Mert egy albérlethez megfelelő egzisztenciára lenne szükségem, melynek sajnos hiányát szenvedem, így elemi szinten van kizárva a dolog. Na nem baj, majd megoldom valahogy. :) Apropó, köszi a válaszokat! :D
2012. márc. 29. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
középiskolába teljesen mindegy, hogy hova jársz. azt magad is meg tudod tanulni jól. én is estin érettségiztem és alig jártam be órákra, mert szart se értek. készültem magam rendesen utolsó évbe, mára másodéves matekszakos vagyok egy kisebb egyetemen. (26 éves vagyok)
2012. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!