Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek műszaki menedzser...

Szerintetek műszaki menedzser vagy közlekedésmérnök legyek? Most tanulok tovább és el kéne döntenem sorrendváltoztatásig hogy melyikben van nagyobb jövő és miért. Mindkettőhöz lenne kedvem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp közlekedésmérnök, ez ne legyen kérdés! :) Sokak szerint a műmenedzser képzés büfészak, túlképzés van(ezt nem tudom sem megerősíteni, sem megcáfolni), nem éri meg azt tanulni.

A közlekkaron viszont annyi féle lehetőséged van, hogy ihajj-csuhajj, főleg még ha érdekel is. :)

2012. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Remélem így lányként is sikerülhet komolyabb dolgokat elérnem ha a közleket végzem el.:)
2012. ápr. 1. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak meg tudom erősíteni az elsőt, felejtsd el a műmenedzsert. közlekmérnökként is van olyan szakirány, ami nem feltétlen annyira fiús. (egyébként egyre több a lány ott is - a bme-n legalábbis:))
2012. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

az elsövel még véletlenül sem értek egyet.

Közlekedésmérnök??biztassátok csak...gratulálok.

szegény lány majd elvégzi ezt a mérnöki szakot(legkönyebb mérnöki szak teszem hozzá),s csak majd miután sehol nem kap szakirányban állást döbben rá hogy fabtkányit sem ért a 3 év tanulás.Ha a műmenedzserekböl van túlképzés,akkor a közlekedésmérnökökböl jelenleg hatalmas TÚLTERHELTSÉG van .

Ja,arra pedig hogy nagyon szerte ágazó szakirány ,sokfele ellehet vele helyezkedni:erre csakugyan azt mondanám ,hogy TELITETT.

2012. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

elözö vagyok

az érdekelne hogy az első válaszadó (mivel ilyenre buzdit másokat)mivel foglalkozik?mert ha szakmabeli és tényleg ekkora nagy lehetöségek vannak közl.mérnöki végzettséggel,sok munkalehetöség stb..akkor ez nekem kellemes meglepetés

de ha csak gyakorikérdéseken szürögette ki információit és azokat a badarságokat adja tovább ,akkor inkább meg

SE SZÓLALJON!!!!!!!!

2012. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

'mérnöki szakot(legkönyebb mérnöki szak teszem hozzá)'


legkönnyebb szak? elvagy tévedve barátom :D BME-n a 2. legdurvább (csak a vegyész amire aztmondják, hogy nehezebb);


'3 év tanulás' ?

attól függ hol. megint BME-t tudom felhozni, itt általában 4-5-6 évvel kalkulál egy átlagos diák :)


BME-n vagyok közlekedésmérnökin, és vért hu... hu ne tudd meg de nehéz. Vizsgaidőszak van, és nekem kb egész napom, és minden napom kiteszi a rá való tanulás, és így is a kettesre hajtok. Szóval én csak akkor ajánlom a közlekedésmérnökit, ha emelt matek, és vagy emelt fizika, meg úgy van erre 'erőd'. Nem lehetetlen, de... egyetem függő is. Azt hallottam, hogy Győrben pl egész Hawaii. BME-hez képest :D


Végül de nem utolsó sorban, ténylegesen az elhelyezkedés. El lehet helyezkedni, de nem abban, amit tanultál. Közlekedésmérnököt így konkrétan kb sose keresnek. Nagyjából ugyan oda tudsz elhelyezkedni ezzel, mint egy műszaki manager.

2012. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

am a közlekedésmérnöki piac nem telített, csak nincs Mo-n közlekedésmérnöki piac. :D

Szal általában ink logisztikus félék lesznek a végén, v műszaki/minőség ellenőrök.

2012. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!