Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok olyan iskolát Debrecenb...

Tudtok olyan iskolát Debrecenbe, aki esti esetleg hétvégi tanfolyam keretén belül fodrász és vagy kozmetikus végzettséget ad?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném őket elvégezni, de sajnos az egyetem mellett, nincs időm nap mint nap órákra járni.

Nem hallott valaki valami ilyenről?


Google-el próbáltam keresni, de a legtöbb nappali.



2012. ápr. 3. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A szoboszlai úton a régi ford szalon mögött van egy 2-3 emeletes épület. Ez is a régi ford kereskedéshez tartozott, ott du-esténként, a felső szinten, ingyen vágják a hajat a felnőtt tanulók. Esetleg kérdezd meg őket, szerintem ott van ilyen tanfolyam. Nevet, iskolacímet sajnos nem tudok, csak mint próbababa voltam ott, ismerősöm kérésére.
2012. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!