Mit tanultok/tanultatok írásbeli érettségikre?

Figyelt kérdés

magyar,matek,töri,nyelv?miket néztetek át?megtanultátok a szóbeli tételeket már írásbeli előtt?

nem tudom mit csináljak :D


2012. ápr. 8. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Matekból órán oldottunk meg korábbi érettségi feladatokat, nekem az tökéletesen elég volt, nem igényelt a tárgy további otthoni felkészülést ( mondjuk sosem volt problémám a matekkal).

Nyelvből csak a témákat ismételtem át, hisz a levél nagyon fontos. :) De ha nem vagy biztos a nyelvtanban, akkor a fontosabb vonzatokat mindenképp fusd át.

Töriből csak a tankönyveket futottam át, szerintem bőven elég az. Elég laza a töri írásbeli, nem igényel átfogó tudást, bőven elég a paraszti logika és az atlasz ésszerű használata.

Magyarból szintén órákon át készültünk a szövegalkotásra, ott lehet a legkönnyebben elcsúszni.


Én csak írásbelik után kezdtem el tanulni szóbelire, de nem hátrány, ha már az írásbelin birtokában vagy a tudásnak, rosszul nem jöhet! (Főleg magyarból, amikor példákat kell felhoznod.) :)



Értem én, hogy nem tudod mit csinálj, de ne csak ülj és várj a jószerencsére, hanem tessék nekiállni, mert könnyen megütheted a bokád! Hajrá!

2012. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még semmit. :/
2012. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi

azt hiszem nekiállok...:)

2012. ápr. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!