Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia-biosz fakt választásával...

Kémia-biosz fakt választásával minek lehet tanulni? (orvoson kívűl)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz biológia szakra is, de ott fel kell kötni a agytát, mert baroomi nehéz. Ott legalább annyi kémiát tanulsz, mint bioszt
2012. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyógyszerész, ápoló, mentőtiszt, szülésznő, gyógytornász, dietetikus, védőnő és a többi egészségügyi :)
2012. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

összes egészségügyi szak (most ezt nem sorolom fel, de ha felnézel a felvi.hu-ra, ott van ilyen kategória, és leírják milyen szakok tartoznak az egészségügyhöz), gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, biológus, kémikus, élelmiszermérnök...

Ha még nagyon nem tudod, hogy melyik lenne leginkább neked való, próbálj felkeresni fórumokon vagy bárhol olyan embereket, akik az adott szakokra járnak, és kérdezgess tőlük bátran mindent, ami érdekel, úgy talán könnyebb lesz döntened. (Anno én is ezt csináltam, és bárkitől kérdeztem mindenki segítőkész volt, szóval szerintem megéri foglalkozni ezzel egy kicsit)

2012. ápr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudod a kereső ott oldalt nem csak dísznek van. kb 100000000000000000 pont ugyanilyen kérdést tettek már fel.
2012. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!