Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen változások lesznek a...

Milyen változások lesznek a tanárszakok esetében?

Figyelt kérdés
oktatás tanár

2012. ápr. 16. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni?
2012. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia,


Tanító diplomával rendelkezem és némettanár szakra szeretnék jelentkezni.


A mostani rendszerben 1+ 2,5 év alatt el tudnám végezni.


Az új rendszerben ez hogyan fog módosulni?


Szóval egyszerűen teljesen kiszámíthatatlan egyszerűen az ember nem tud tervezni, mert ami ma még érvényes, az holnap már nem.


Amennyiben tudnál nekem segíteni, megköszönném. :-)

2012. ápr. 16. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából én sem értem. mit is az új rendszer. De ha jók az infóim a BSC MA képzések ideje, vagyis,ohgy mi hány félév nem változott. De miért nem érdeklődsz ott ahová jelentkezel?
2012. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ebben az egészben az a vicc, hogy ők maguk sem tudják - mármint az egyetemek. :-))


Majd a miniszter eldönti külön rendeletben amikor majd kedve lesz rá.


Amúgy változik, mert ami most osztva volt 3+2 az most osztatlan lesz.


De mi van azzal akinek már van egy diplomája? Az 10 féléven keresztül bent fog lenni a rendszerben ?

2012. ápr. 16. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tanító vagy és tanár szakot akarsz az új diploma.. elvileg lehetnek olyan tárgyak amiket el tudsz ismertetni. Illetve ha nem használtad fel az összes állami féléved akkor még az. S mivel nyelv szakot szeretnél ezért is új diploma.

Én ha maradhatok( a mostani munkahelyem)jövőre lehet elkezdem az egyetemet a szakomon.

2012. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy új diploma de hány évet venne igénybe ?


Mert most pl nem kell elölről elkezdenem, elég 2,5 évet járnom.

2012. ápr. 16. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:
passz 3 ?
2012. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!