Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (Felsőoktatás) A határidőn...

(Felsőoktatás) A határidőn belül beadott papír alapú jelentkezésemre eddig még semmilyen választ nem kaptam, nem fogadták el a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés

Mikor beadtam tértivevénnyel adtam fel a postán, át is vették, azóta viszont nagy a csend, pedig én úgy hallottam, hogy a papír alapon jelentkezők kapnak válaszlevelet.

Internethez/e-felvételis fiókhoz sajnos nem tudok hozzáférni mert csak kevés alkalommal jutok internetközelbe, valamint nincs scannerem stb. ezért csak papír alapon tudok mindent csinálni.


Ha eddig nem jött válasz, kezdjek félni, hogy nem fogadták el valamiért a jelentkezésemet, vagy még határidőn belül van a minisztérium?



2012. ápr. 17. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj csak el félni, ha május közepéig nem kaptál regisztrációs csomagot. Visszajelzést csak azok kaptak, akik e-felvin küldték a jelentkezést!
2012. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, erre a regisztrációs csomagra gondoltam, csak nem jutott eszembe a neve.

Vagyis, ha most nem kapok semmit, az nem gond, majd május közepén kell beküldeni az év végi jegyeket stb.

2012. ápr. 17. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
még én se kaptam meg, ez most megnyugtató, vagy mindketten kezdjünk el rettegni :D
2012. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én sem kaptam...:)
2012. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én sem kaptam még semmit
2012. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!