Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanuló szeretnék lenni,...

Magántanuló szeretnék lenni, hogy működik?

Figyelt kérdés

Egy 5 évfolyamos gimnáziumban tanulok,( 0.-ikkal kezdtem) Most papíron 11.-es vagyok, gyakorlatba viszont csak 10.-es.

Arra lennék kíváncsi, ha elmennék magántanulónak( szükséges lenne tartós betegség miatt) akkor minden tárgyból vizsgát kellene tennem? vagy csak azokból amik érettségi tehát készség tárgyak? Több helyen utánaolvastam már, de több féle dolgot is találtam. ezenkívül még az érdekelne, hogy félévente, vagy csak évvégén kell vizsgát tennem, illetve, hogy attól függetlenül a jobb napokon bejárhatnék e a tanórákra?



2012. ápr. 18. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden tantárgyból vizsgáznod kell, még testnevelésből is, ha nem vagy felmentve. Félévkor és év végén vannak a vizsgák, jobb napokon bemehetsz, mert ha év közbe megszerzed a 3 jegyet az adott tantárgyból, akkor nem kell vizsgáznod.


Én is magántanuló vagyok, ha kérdésed van, keress meg privátban.

2012. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!