Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Fazekas Mihály Gimnáziumba...

A Fazekas Mihály Gimnáziumba akarok járni és hogy a felvételinél a természet tudományiszakon a szobelinél mit kérdeznek és milyen hozot pontokat számitanak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen helyesírással és fogalmazási készséggel szerintem keress egy pár fokkal gyengébb iskolát, ráadásul a tájékozódási készséged sem jó ahogy észrevettem:D
2012. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jól van már honnan tudod eszt a sok marhaságot én nekem a fogalmazásom és a helyesírásom irodalomból 5-ös és sok természet tudományos versenyre járok és kitűnő vagyok!!!

Meg szerinted érdekel a véleményed csak valamit kérdezek és máris ilyen hülyeségeket mondasz! Hát kösz!:(

2012. ápr. 22. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez itt a gyakori kérdések.Nem lelkizős oldal, csak hogy védjem az első hozzászólót. Gimnáziumba a helyesírás is számít, attól hogy a füzetbe helyesen írsz a gépen is azt kellene.Emellett az is egy dolog hogy kitűnő vagy, de sokan mások rajtad kívül is kitűnők. Majd a központi felvételi fog számítani és a szóbeli. Álmodozni azért persze lehet. De vannak olyan ismerőseim akik kitűnő tanulók voltak s nem gimibe mentek hanem szakközépbe mert szar lett a központi, ez van, minden a pontokon múlik.
2012. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!