Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség!? Bővebben lent.

Segítség!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Segítsééég! Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal. Semmi ötletem minek tanuljak tovább. Nem tudom mit szeretnék csinálni, miben vagyok jó. Rengeteget gondolkodok ezen. Hova menjek gimnáziumba? Minek tanuljak tovább? stb. Nincs sok időm eldönteni.. Nincs valami teszt vagy bármi segítség amivel könnyebben eldönthetném? Köszönöm előre is!

2012. ápr. 22. 20:13
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ha érdekelnek a nyelvek akkor menj el egy nyelvi előkészítős gimnáziumba, akkor nyersz egy évet. Ha nem akkor meg menj egy általános tantervű gimibe és akkor is van még 4 éved rájönni, hogy mihez van affinitásod, mit szeretnél csinálni.
2012. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az angolt szeretem tanulni, de nemtudom... Nagyon bizonytalan vagyok.
2012. ápr. 22. 20:22
 3/4 anonim válasza:

Igen, a legjobb, ha elmész egy "sima" gimibe, és akkor még van időd dönteni.

Valamiben biztosan tehetséges vagy. Kérdezz meg valakit, mit tanácsol, te miben lennél jó, mihez értesz. Szerintem mindenképp érdemes megtanulni legalább angolul, de jó, ha még plusszbann egy-két nyelven, és akkor később a nyelvtudásod hozzásegíthet ahoz, hogy könnyebben el tudj helyezkedni. De gondolj bele: mit szeretsz? Melyik tantárgyat érzed a hozzád legközelebb állónak? Ha mondanál egy konkrét tantárgyat, írnék neked ötleteket:)

2012. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül tantárgyakban gondolkodni. Inkább nézegess érdekes dolgokat a neten. Pl lehet, hogy meglátsz egy akadálykikerülő robotot és megjön a vágy, hogy te is készíts egyet. Ilyenkor nézz utána az illető dolognak (jelen esetben a robotnak). Mélyülj el benne. Az internet segít mindezekben. Annyi ilyen érdekes videó van feltéve az internetre. Neked csak választani kell, hogy melyik nyerte el az érdeklődésedet. Meglátod majd, hogy ha találsz egy érdekes témát, megtalálod azokat a tantárgyakat amelyek ehhez fűződnek és máris érdekesebbnek fogod tartani.
2012. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!