Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai ügyintéző vagy...

Logisztikai ügyintéző vagy kereskedő-boltvezető? Szerintetek melyik a jobb, illetve melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Ezt a két OKJ képzést találtam értelmesnek azok közül, amit a munkanélküli hivatal felajánlott nekem. Melyikkel lehet jobban keresni? Illetve melyik szakmának van nagyobb kereslete, azaz melyikben tudnék hamarabb és könnyebben elhelyezkedni? Nincs meg az egy év munkaviszonyom, ilyenkor is kapok pénzt, amíg tart a tanfolyam? Arra a 70x ezer forintra gondolok. Vagy ebben az esetben semmit sem kapok csak a képzés támogatását?

2012. ápr. 24. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A logisztikai ügyintéző jobb szerintem. Egyrészt a boltokba nem vesznek fel boltvezetőnek, általában csak ha már ott dolgozol x éve akkor kineveznek, másrészt szinte minden boltban nagyon szar a munka (tapasztalat), legyen az bármilyen terület. Voltam logisztikai asszisztens is régen, akkor még nem kellett hozzá feltétlenül külön képzés, azt a munkát ezerszer jobban élveztem. Tény, hogy boltokba több embert keresnek, de szinte minimálbérért dolgozhatsz ótvar munkakörben, mire lesz valami eredménye.
2012. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen Válaszod! Arról lehet tudni valamit, hogy pénzt kapok -e mellé, mert ha nem, akkor nehezebb megoldani a feladatot.
2012. ápr. 24. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem tudom.
2012. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is most voltam a munkaügyi kp-ban és a logisztikai ügyintézőt választottam :D

Sztem sokkal jobb lehet, sajnos én is dolgoztam boltban és nagyon sz@r ...

És igen amíg tart a képzés kapsz havi bruttó 71k.(netto 48k kb) + elvileg oktatási költségtérítés + utazás költségtérítést.

2012. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát köszke
2016. szept. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!