Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Delfi Koronája Alapítványi...

A Delfi Koronája Alapítványi Gimnázium esti tagozatán szeretném letenni az érettségi vizsgát. Ha itt érettségizek le egész jó eredménnyel, akkor ugyanolyan esélyem van bejutni valamelyik egyetem TTK szakára? (pl. természetvédelmi mérnökire gondolok)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez nem az Egyesült Államok. Itt nem nézik, hogy honnan jöttél, itt nem hívnak be dísz-benyaló beszélgetésre az egyetem igazgatójához. Itt pontrendszer van. Az eredményeid a pontjaid. Minden iskola ugyanolyan érettségit ad. Más kérdés, hogy egy Fazekasos tanulót úgy hajtanak, hogy nem engedik rosszat írni, hajtják.
2012. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó hír. Most kezdenek helyrerázódni a dolgok körülöttem, csak idén tudom elkezdeni az érettségit, egész jó tanuló voltam előtte. Meg az egyetemet is szeretném elvégezni, azon a szakon amit írtam. Remélem összejön...
2012. ápr. 29. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a gimi merre található?
2017. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mehetsz a Szinyei Merse Gimibe is - van ott

is esti tagozat

2017. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!