Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok, ez csak szóbeszéd?

Mit gondoltok, ez csak szóbeszéd?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha valaki nem a legnívósabb Egyetemen/Főiskolán végzi el az adott gazdasági szakot, mert másra nincs lehetősége, attól, ha még van rátermettsége lehet belőle valaki?

Vagy valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2012. ápr. 30. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Csak ha valóban olyan rátermett, akkor rosszul teszi, ha nem a legnívósabb intézménybe megy, mert az nagyban megkönnyíti a dolgát.
2012. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Úgy gondoltam, ha jelen esetben nincs rá lehetősége, bizonyos okokból kifolyólag.
2012. ápr. 30. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Lehet.

Bár ez a hozzáállás nem éppen a sikeres emberek sajátja. A sikeres ember maximalista, nem megalkuvó. Aki már az első lépésnél megalkuszik, az nem tűnik valami rátermettnek.

2012. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem megalkudni szeretnék, csak nem feltétlen van hozzá tőke, ha érted mire gondolok. : )
2012. ápr. 30. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hoz ki a diplomájából amit tud...Nem tudom melyik egyetemre gondolsz, de pl. az nem jelent semmit h te például a Corvinuson végeztél, vagy pl. Győrben..attól még lehetsz ugyanolyan jó szakember, és csak rajtad múlik, hogy hogyan kamatoztatod a tudásodat a későbbiek folyamán.ennyi.
2012. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. pontosan erre voltam kíváncsi. : )
2012. máj. 17. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!