Rubyan kérdése:

Le lehet-e tenni egy OKJ vizsgát tanfolyam nélkül, és ha igen hogy, illetve hol?

Figyelt kérdés
Könyvesbolti eladó végzettséget szeretnék, de a lakóhelyemen nem indítanak ilyen képzést. Arra gondoltam, hogy ha viszont meg tudnám szerezni az anyagot, akkor tudnék-e jelentkezni vizsgára így tanfolyam nélkül, de nem igazán tudom, hogy ez hogy megy. 3 vagy 4 modulzáró vizsga lenne, és ha ezek megvannak, akkor kapom meg a bizonyítványt, de hol lehetne ezt letenni? Valaki esetleg tudja? Köszi!

2012. máj. 2. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok ezer embert érdekelne ez, de így nem lehetne róluk lehúzni egy tanfolyamért több százezer forintot.


Szóval van olyan intézmény, ahol lehet modulzáró vizsgákat illetve az OKJ vizsgát letenni, anélkül, hogy egy időpocsékoló OKJ tanfolyamra járnék 2 évig (amiért vagy én vagy az államkincstár fizet több százezret).


remélem valaki tudja melyik ez az intézmény


ui.: a jogszabályi háttere megvan a dolognak

2016. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik megye ?
2018. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan
2019. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!