Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valaki itt, aki a Kodolány...

Van valaki itt, aki a Kodolányira jár?

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni.

2012. máj. 6. 16:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Gazdálkodási és Menedzsment.
2012. máj. 8. 17:46
 2/7 anonim válasza:
én turizmus-vendéglátás szakra járok de talán tudok segíteni, nekem is volt pár olyan tantárgyam mint a gazdaságisoknak
2012. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni, hogy akik oda járnak, azok szeretik a sulit? meg tényleg olyan rossz az oktatás színvonala? vagy a gazdasági szakok erősebbek?
2012. máj. 9. 07:59
 4/7 A kérdező kommentje:
meg, hogy milyen elhelyezkedési kilátások vannak?
2012. máj. 9. 21:31
 5/7 anonim válasza:
Hát attól is függ melyik helyszínre vagy kíváncsi, Budapesti, Székesfehérvári, Siófoki, vagy az Orosházi? Az utóbbit nem ajánlom az ügyfélszolgálat borzalmas, meg úgy minden ügyintézés ott, de úgy központilag is van vele probléma. Hát az elhelyezkedési lehetőségek szerintem elég jók ahogy hallom azoktól akik már végeztek, bár én most vagyok végzős szóval még személyes tapasztalatom nincs benne, de elég erős az oktatás szerintem, sokat követelnek, és erős a gyakorlati képzés is.
2012. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igazából az ügyfélszolgálattól eltekintve szerintem nincs vele probléma, persze biztos vannak jobb sulik is, de ez sem rossz.
2012. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KĂśszĂśnĂśm a vĂĄlaszod.
2012. máj. 11. 09:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!